imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 

Konkurs fotograficzny „Wielokulturowość i Fair Play z MoneyGram”


Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Wielokulturowość i Fair Play z MoneyGram”, który odbędzie się 26 października 2013 roku w Warszawie w hali sportowej "Let`s Go" na Ursynowie. Rejestracja uczestników odbywa się poprzez formularz zamieszczony pod adresem http://www.moneygramnationscup.pl/konkurs-foto/.

Do wygrania cenne nagrody: 1. miejsce – 1500 zł, 2. miejsce – 1000 zł, 3. miejsce – 500 zł. Dodatkowo Twoje zdjęcie może zostać opublikowane w limitowanej wersji kalendarza na 2014 r.
Termin: 2026-10-20  do: 2026-10-20


  
http://www.moneygramnationscup.pl/konkurs-foto/


  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy