imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 

konkurs książka za odpowiedź


Zapraszamy wszystkich internautów do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez portal DebiutyNC.pl.Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich czytelników portalu, którzy wypełnili formularz. Nagrodami w konkursie są książki. Lista laureatów konkursu zostanie opublikowana na stronie www.debiutync.pl w dniu 4 lipca 2012 roku. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe. Odpowiedzi na pytania konkursowe znajdują się w artykułach na stronach portalu www.DebiutyNC.pl.

Konkurs rozpoczyna się 11/06/12 i będzie trwał do 30/06/12. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie konkursowej w dniu 04/07/12. Więcej informacji dotyczących zasad uczestnictwa w konkursie znajduje się w Regulaminie.

Do wygrania:

Książka pt. „Skuteczny inwestor. Jak inwestować z zyskiem i unikać wielkich strat” William J. O Neil – 5 szt.


Książka pt. „Inwestycje giełdowe. Jak grać i wygrywać” Adam Jagielnicki – 3 szt.

Termin: 2011-06-12  do: 2030-06-12

Do wyczerpania zapasĂłw
  
http://www.debiutync.pl/konkurs


  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy