imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 

KONKURS WORLD TOP INVESTOR


World Top Investor to zawody na międzynarodowym szczeblu na rzeczywistym rachunku inwestycyjnym i rzeczywistych środkach pieniężnych.

Główną nagordą jest tytuł Najlepszego Inwestora Świata oraz rozpoczęcie kariery jako manadżer zarządzający portfelem inwestycyjnym w domu maklerskim.


Aby wziąć udział w zawodach, należy otworzyć rachunek w domu maklerskim DIF Broker z kapitałem początkowym min. 2 tys. dolarów. Zwycięży ten, kto uzyska najwyższą stopę zwrotu w ujęciu procentowym po rocznym okresie inwestowania.


Jak byś wypadł w zawodach przeciwko innym inwestorom?

- Czy jesteś w stanie pokonać innych inwestorów świata?
- Czy Twoja strategia ma wystarczającą przewagę?
- Czy jesteś na tyle dobry, aby widzieć swoje imię codziennie wśród pierwszej dziesiątki inwestorów świata?
- I najważniejsze: czy masz umiejętności, aby został bezdyskusyjnym Najlepszy Inwestorem Świata: World Top Trader?

Brak ograniczeń

To nie jest symulacja. Jest to konkurs na koncie rzeczywistym i nie ma żadnych ograniczeń co do produktów inwestycyjnych. Jest to inwestowanie na prawdziwie globalnym rynku. Do dyspozycji ponad 16 par walutowych, ponad 100 kontraktów terminowych, akcje z ponad 21 giełd świata, kontrakty CFD dla dodania dźwigni dla Twojej zwycięskiej strategii inwestycyjnej. Zwycięzca otrzymuję główną nagrodę oraz światowe uznanie!

Termin: 2001-05-20  do: 2030-04-20


  
http://www.worldtopinvestor.com/pub/PL/index


  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy