imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 

Zmaluj postacie Staropolank


„Zmaluj postacie Staropolanki”. Zadaniem uczestników jest stworzenie 3 bohaterów związanych z produktami Staropolanki oraz organizowanymi przez nią akcjami ekologicznymi - Odkręć-Zduś-Segreguj i Dobij Peta.

Konkursowicze mogą stworzyć kreacje własnego pomysłu lub oprzeć się o sugestie organizatora, który proponuje sylwetki Anki Staropolanki, Zdziśka Odkręconego oraz Psa Petka. Technika, forma wykonania jest dowolna i zależy od inwencji uczestnika. Może być to rysunek, szkic, kolaż, rzeźba, grafika komputerowa czy nawet przebranie. Wykonaną pracę należy zeskanować lub sfotografować i zdjęcie bądź plik zgłosić do konkursu. Po upływie terminu zgłaszania prac konkursowych, organizator powołując jury, oceni zamieszczone w galerii prace, mając na uwadze sposób ich wykonania, kreatywność, oryginalność oraz zgodność z tematyką zabawy.

Uczestnicy walczą w konkursie o tablet multimedialny, sztalugę z płótnami i akcesoriami oraz bony do perfumerii Douglas. Producent wody mineralnej Staropolanka nie wyklucza, że jeśli pomysł na zwycięskie postacie będzie atrakcyjny, jeśli zagoszczą one w social media zdobywając tym samym sympatie internautów w wirtualnym świecie, pojawią się też w rzeczywistym i być może staną się oficjalnymi bohaterami marki. To zapewne wyjątkowa wartość dodana do nagród, która stanowić może jeszcze większą motywację do udziału w zabawie. Serdecznie do niej zapraszamy. Chętni prace mogą zgłaszać do 20 stycznia 2013 roku. Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na stronach https://www.facebook.com/Staropolanka2000/app_506389722717902 oraz www.staropolanka.pl/zmalujpostaciestaropolanki.
Termin: 2002-01-20  do: 2020-01-20


  
www.staropolanka.pl/zmalujpostaciestaropolanki


  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy