imprezy   dopisz konkurs
konkursykonkursy nagrody
 
wygraj nagrody
Konkursy

»  Samochody
»  Pieniądze
»  RTV i AGD
»  Bilety
»  Książki
»  Gadżety
»  Komputery laptopy
»  Odzież
»  Płyty i filmy
»  Wycieczki
»  Domy / mieszkania
»  Art. spożywcze
»  Zabawki / art. szkolene
»  Telefony

»  dodaj konkurs 
 

Zostań EKO BOHATEREM


Co robisz, by dbać o ekologię? Segregujesz odpady? Wykorzystujesz ponownie plastik? Kupujesz żarówki energooszczędne? Używasz EKO-toreb? Nie stosujesz areozoli? Korzystasz z ekologicznych środków transportu?

Pokaż to i walcz o miano EKO BOHATERA!
Wykorzystując dowolną technikę (zdjęcia, film, rysunek, tekst, inne) przedstaw swoje ekologiczne zachowania. Pracę konkursową dodaj do aplikacji na Facebooku (http://www.facebook.com/Staropolanka2000) lub wyślij na adres konkurs@staropolanka.pl

Nagrody czekają na 3 EKO BOHATERÓW. Czas trwania – 30.01- 24.02.2013
Termin: 2031-01-20  do: 2024-02-20

Do odwołania
  
http://www.facebook.com/Staropolanka2000/app_297353190386998


  STRONA GŁÓWNA | AKTUALNE KONKURSY |DODAJ KONKURS | KONTAKT | Konkursy lista wszytkie


Aktualne konkursy 2010 z gwarantowanymi nagrodami do wygrania. Loterie promocyjne konkursy z nagrodami, graj i wygrywaj nagrody w konkursach i loteriach. Aktualne informacje o promocjach w postaci konkursów loteria dla każdego.
Codziennie informacja o loteriach promocjach konkursach. W serwisie gdzie wygrać gwarantowane nagrody informacje o konkursach do wygrania są nagrody pieniężne oraz drogie nagrody rzeczowe, a nawet wycieczki oraz samochody. Zagraj i wygraj auto, gotówka, laptop, samochód lub komórkę oraz wycieczkę. Do wygrania w konkursach również mieszkania, pieniądze, wycieczki, telewizory, aparaty cyfrowe, telefony, komputery, i inne cenne nagrody. SPRAWDŹ gdzie i jak wygrywać.
Konkursy